Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Vogn til noen som bor i fjerde etasje uten heis

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 31-01-11, 22:22   #1
Pingis
Kald på føttene
 
Pingis sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 4.984
Blogginnlegg: 121
Pingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de flestePingis er kulere enn de fleste
Standard

Vogn til noen som bor i fjerde etasje uten heis

Jeg skal bli tante på nytt til våren (), og tenkte jeg skulle gjøre litt vognresearch for søstra mi. Det aner meg at det sikkert finnes Andre Forum med mer vogngale mennesker enn her, men jeg frekventerer ikke slike steder.

Så altså, vogna må parkeres i kjellerbod, så den må være grei å manøvrere og helst ikke veie et tonn, og gjerne ha en bag man kan drasse med opp til fjerde etasje. De har ikke bil, så den må oppføre seg pent på t-bane.

(Jeg har tilbudt henne å arve simoen vår, men hun har visst ikke så veldig lyst, kan ikke skjønne det!)

Hva velger man?

__________________
Tilfeldighetene er våre venner.
Pingis er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 05:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no