Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Hvilken farge på fondveggen?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-04-11, 12:20   #1
Grøten
Ser fremover!
 
Grøten sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2009
Innlegg: 3.179
Grøten er virkelig godt liktGrøten er virkelig godt liktGrøten er virkelig godt liktGrøten er virkelig godt liktGrøten er virkelig godt liktGrøten er virkelig godt liktGrøten er virkelig godt liktGrøten er virkelig godt liktGrøten er virkelig godt likt
Standard

Hvilken farge på fondveggen?

*LAGT TIL BILDE!*

Ja, det trenger jeg hjelp til.

Jeg hadde ikke tenkt til å male stuen, men i går begynte jeg. Første strøk er unnagjort.
Tv-veggen malte jeg for et par uker siden, da vi gjorde om på stuen og tettet en bue. Men fargen jeg malte med passet til den gamle fargen og slett ikke til den nye.

Jeg ser for meg at det er best med en egen farge, for å få en dypere følelse siden kroken ikke er så alt for stor.

I stua har jeg nå malt med fargen Skumring. Kunne hatt tapet av et kult slag, men det får bli maling nå, siden veggen nettopp er fikset, slett og fin. Hva passer? En dyp grå? Evt hvem???

__________________
02 & 06 & 10
Jeg kan motstå alt,unntatt fristelser.
(Oscar Wilde)

Sist redigert av Grøten : 13-04-11 kl 10:40.
Grøten er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 06:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no