Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Stikkas barneutstyrshjørne

Rådis Trotters fra Din sko?

Stikkas barneutstyrshjørne Diskusjonsforum for utstyr til barn.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 12-10-11, 23:49   #1
Éowyn
Whatever, never mind
 
Éowyn sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 7.292
Blogginnlegg: 67
Éowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelenÉowyn er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Rådis Trotters fra Din sko?

Jeg var innom Din sko i dag for å se etter Kavat vintersko. Fant ikke det merket, men kom i stedet over merket Rådis Trotters.

Nedre del (det svarte på bildet av skoen) er av plast, i følge selger. Lenger opp er det skinn. Den skal være helstøpt. Inni er det saueskinn.

Jeg ser på Din skos nettside at det står

Sitat:

Overdel: Skinnimitation Med Skinndet.
Fôring: Saueskinn
Innersåle: Saueskinn

Men det hang en skinnlapp med "leather" på sammen med merkelappen. Det sto også at den er "water repellent" så den er ikke vanntett, dessverre.

Noen som har erfaring med disse skoene? Holdt barnet seg tørr og varm på beina? Vil de fungere i vintervær som varierer mellom snø, slaps og regn, kulde eller noen varmegrader?


Éowyn er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 01:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no