Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon > Autofil

Masse bittesmå rustpletter på 1 år gammel bil...

Autofil Bilsnakk.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-12-11, 17:20   #1
Muad'Dib
Trapper opp igjen !
 
Muad'Dib sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 2.802
Muad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt liktMuad'Dib er virkelig godt likt
Standard

Masse bittesmå rustpletter på 1 år gammel bil...

Vores Prius, som vi kjøpte 1 år gammel med nybilgaranti nå i september, har når den er litt skittent (og det blir den fort, siden den er perlehvit) en del pittesmå rustfargede pletter på dørene. Plettene kan gnubbes av med fingerspissene/negl, og blir da helt borte. Men etter et par dager er de tilbake, sammen med skittet.

Bilen har bare vært i børstefri vaskehall et par ganger, og blir nå spylt med en liten Kärcher ca. en gang hver uke.

Ruster vores bil opp fra under lakken ? Jeg skal uansett til forhandleren med det, men det hadde vært fint med innspill herfra også.

__________________
storebror 1997 og lillebror 2003
Moral er bra ! Dobbeltmoral er dobbelt så bra !!
Muad'Dib er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 03:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no