|
|||||||
| Tinetoffs litteraturforum Litteraturdiskusjoner, bokanbefalinger, lesesirkel mm |
![]() |
|
|
Trådverktøy | Visningsmåter |
|
|
#1 |
|
etterpåklokest
|
Kindle-lade-kriseJeg er på ferie og har bare med den der usb-kabelen til Kindlen min. Sånn til vanlig setter jeg den bare i PC-en min, og så ladet den. Nå er den helt utladet og den vil ikke lade når jeg kobler den til mannens PC. (Jeg var vill og gal og overarbeidet og tok ikke med noen av mine egne |
|
|
|
|
|
#2 |
|
#IsItOctoberYet?!
Medlem siden: Mar 2012
Innlegg: 13.647
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Kindle-lade-kriseEt litt dumt spm, men står pc'en på? Noen pc'er er slik at usb-utgangen kan lade selv om pc'en er slått av. Prøve en annen usb port? Kan også være lurt av pc'en står med ladekabel i.
__________________
For every shadow, no matter how deep, is threatened by morning light.
Isabel/Izzi Creo |
|
|
|
|
|
#3 |
|
Kan tituleres
Medlem siden: Nov 2010
Hvor: Østenfor sol og vestenfor måne
Innlegg: 1.597
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Kindle-lade-kriseHadde nettopp samme problem med en iPhone, uten at jeg vet om det er sammenlignbart. Da var det at den pc'en som ikke ville lade iPhonen manglet driveren, så pc'en var ikke i stand til å gjenkjenne enheten. Kan det være det?
__________________
♪♫ Hva skal det til? Hva må jeg gi? Og hva er prisen for å bli fri? Et utopi som kunne bli mer enn en drøm. ♪♫ |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Kaldt hode, varmt hjerte!
|
Sv: Kindle-lade-kriseDet funker også med mobilladere som har usb-port. :funnet ut i deperat øyeblikk:
__________________
Pamina & Snuppa, 23. juli 05, Brodern, 23. august 08Et hus uten bøker er som et legeme uten sjel. (Marcus Tullius Cicero) |
|
|
|
|
|
#5 |
|
søt
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 12.910
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Sv: Kindle-lade-kriseLade-usb uttak i pc er vel gul inni?
__________________
2001 - 2003 - 2014 |
|
|
|
![]() |
|
|