Bæretøy og store pupper?
Jeg synes nemlig disse puppene er i veien. Jeg har moby wrap, mei tai og har nå fått en manduca av en venninne. Den ser jo veldig kjekk ut, men den sitter jo ikke noe godt. Skjønner ikke helt hvordan den skal festes om man skal bære foran. Selene sklir jo bare nedover skulderene. Når jeg prøver den på ryggen så får jeg jo ikke festet den klipsen foran på en god måte for puppene blir jo helt kårny.
Jeg liker mei tai best tror jeg av de tre, men kanskje fordi jeg har hatt den lengst og er mest komfortabel med knytingen.
Egentlig så virker wrapen god å bære for man får fordelt vekta bedre, men hva er god måte å knyte den på ryggen? Virker jo best å krysse foran på en måte,men da blir jo puppene i veien. Mei tai knyter jeg på meg som en ryggsekk , men skulle gjerne hatt noe som holdt stroppene litt sammen der også.
Kan noen komme med noe tips på bærefronten sånn at de sitter godt til tross for puppene. Vi skal straks på ferietur og pluggen vil da bli seks måneder og sikkert over ni kg. Hvilket bæretøy ville du tatt med?
|