Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Slipe parkett før salg?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 07-05-13, 18:01   #1
Michelle
X First Lady
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 6.452
Michelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt avMichelle har mye å være stolt av
Standard

Slipe parkett før salg?

Har et hus på 3 etg som skal selges om noen mnd, og alle gulv er fine med unntak av kjøkkenet. Der er parketten virkelig ikke fin å se på så jeg har en stor matte/teppe som ligger over. Det er åpent inn til stua og der er gulvet ok.
Hva gjør jeg? Kan jeg evnt flikke litt på sprekkene og evnt lakke over eller bør jeg slipe hele sulamitten? Eller la evnt kjøper avgjøre slik at vi evnt kan ta gulvet når vi flytter ut?
Eller gi skiten?
Er redd for at dette kan påvirke taksen noe selv om resten av huset er nokså nyshinet.
Litt kjedelig å sette igang med dette nå.

__________________
De vennlige ord som sies i dag, kan bære frukt i morgen.

Michelle er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no