Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Mat og kosthold

"Skummel" halloweenmeny

Mat og kosthold Kategori for barnemat, oppskrifter, drikkevarer og kosthold generelt.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 14-09-13, 17:43   #1
mamaria
Grisejente
 
mamaria sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Innlegg: 2.181
mamaria imponerer mange og er sikkert smartmamaria imponerer mange og er sikkert smartmamaria imponerer mange og er sikkert smartmamaria imponerer mange og er sikkert smartmamaria imponerer mange og er sikkert smartmamaria imponerer mange og er sikkert smart
Standard

"Skummel" halloweenmeny

Jeg tenkte å invitere ungene i nabolaget her på en liten halloweenfest. Jeg har lyst til å få til en gjennomført "skummel" meny, så derfor må jeg være litt tidlig ute med planleggingen. Det vil bli ca 15 unger mellom 6-13 år.

Har du noen gode og skumle oppskrifter? Jeg skal ble gjennom gamle blader, tror jeg har sett avkappede fingre et sted en gang, og så får vi se hva google kan hjelpe meg med. Men veldig kjekt med oppskrifter som er testet ut.

__________________
00-02-04-04-11
mamaria er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 20:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no