Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Jeg maler et bord

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 19-10-13, 22:22   #1
Isbjørn
WF: Isbjorn
 
Isbjørn sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2007
Hvor: Trondheim
Innlegg: 9.106
Isbjørn er kulere enn de flesteIsbjørn er kulere enn de flesteIsbjørn er kulere enn de flesteIsbjørn er kulere enn de flesteIsbjørn er kulere enn de flesteIsbjørn er kulere enn de flesteIsbjørn er kulere enn de flesteIsbjørn er kulere enn de flesteIsbjørn er kulere enn de flesteIsbjørn er kulere enn de flesteIsbjørn er kulere enn de fleste
Standard

Jeg maler et bord

Vi har en vegg som jeg syntes manglet noe nederst, et smalt bord kanskje? Så for meg et lyst bord der som jeg kunne ha stearinlys/blomst/pynt etc på.

Visste hvor jeg skulle lete, på Tordenskjold Antikvitet i Trondheim. Da jeg gikk forbi et av utstillingsvinduene så jeg bordet med én gang. Gikk for sikkerhets skyld en runde i hele bygget for å være sikker på at det ikke fantes et som passet bedre, noe det ikke gjorde. Fikk prutet det litt ned og fraktet hjem.

Nå er det pusset og fått på ett strøk hvitmaling. Lekte meg litt med tanken på å ha en kontrastfarge, men feiget ut.

Vedlagte bilder
Filtype: jpg brunbord (640x529).jpg (158,3 KB, 344 visninger)
__________________
Ongan 01, 04 og 07
Isbjørn er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 10:08.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no