Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Jåleforumet

Babyliss curl secret

Jåleforumet Forum for hudpleie, hår, sminke, kropp mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-12-13, 14:57   #1
Bergensis
Ventar stadig på vår
 
Bergensis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 9.778
Bergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt av
Standard

Babyliss curl secret

Storesøster ønska seg ei sånn krølltang. Den var dyr, men i mangel på andre høvelege (og ønska) alternativ, så kjøpte me altså denne.

No har me testa den, både eg og ho. I over halvparten av tilfella surrar håret seg fast inni og det må slitast ut igjen. Resten av forsøka går den som den skal, men håret krøllar seg knapt, til tross for maks varme og maks lengde.


Har me kjøpt katta i sekken her?.Etter 25 minuttar og 3/4 av håret unnagjort er det marginalt med krøll, mengder av hår slitt av og tårer over mislykka julegåve.

Me har tråla internettet etter råd, men finner ingenting me ikkje har forsøkt.

Har ein returrett etter at vara er utprøvd?

__________________
Bergensis
Bergensis er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 21:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no