Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr > Interiørhjørnet

Erfaring med stor matte i yttergangen?

Interiørhjørnet Alt som har med interiør å gjøre. Spørsmål, tips, deling av egne lure eller fine løsninger mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 09-03-14, 21:03   #1
Timar
Klar
 
Timar sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2009
Hvor: Sentralt
Innlegg: 10.818
Blogginnlegg: 56
Timar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt avTimar har mye å være stolt av
Standard

Erfaring med stor matte i yttergangen?

Vi har fått oss et hus med en gang belagt med lyse, nesten hvite fliser. Jadda, den er stor og lys og fin med varme i gulvet og what not, men LYSE FLISER i yttergangen?! Vi har to unger og mye sand om dagen, for å si det sånn

Jeg ser på bildene i salgsprospektet at de vi kjøpte av brukte en stor, lys matte i store deler av gangen. Er det lurt å skaffe en sånn? Hvordan vaskes den? Trenger en matte mindre vask enn flisen på noe mystisk vis? Jeg ser for meg at den trekker til seg mer gufs, men den tar vel ikke i mot alt?

Og til slutt. Hvor kjøper man eventuelt sånne matter?
(Alternativet må være å innstallere en støvsuger som står på permanent i gangen, ergorapidoen har ikke sjans' til å stå i mot.)

Timar er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no