Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby > Fest og høytid

Gave til egen konfirmant?

Fest og høytid Et forum for å diskutere praktiske forberedelser knyttet til jubileer, bryllup, konfirmasjon, bar mitzva, ramadan, dåp og navnefest, mm.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-09-14, 15:14   #1
Susse
Gal kattedame
 
Susse sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2007
Innlegg: 14.820
Blogginnlegg: 544
Susse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtidSusse har en fantastisk fremtid
Spørsmål

Gave til egen konfirmant?

Vi skal ha stor konfirmasjon til våren med 40 gjester i leid lokale. Vi gjør alt så rimelig vi kan få till,men det blir uansett en stor utgift for oss som har trang økonomi fra før. Vi har ikke dårlig råd, men har store utgifter til blant annet barnas idrett og mye lån. Det er rett og slett ikke mye til overs selv om vi er svært forsiktige.

Jeg har ikke snakket med mannen min om dette ennå,men vi har ikke råd til å gi guttungen en pengegave i tillegg til alt det festen vil koste. Det kommer dessuten tre til som skal konfirmeres etterhvert.

Hva tenker dere andre? Hva har dere gjort /skal gjøre i forhold til egne barn?

Kan legge til at han kommer ikke til å få så veldig mye, det er ikke mye å rutte med i noen av familiene våre. Han kommer til å få en flott reise av min mor og mannen.

__________________
En, to, tre, fire
What you give is what you get in return.
Susse er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 08:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no