Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kommunikasjon

Hvilket mobilabonnement til barn?

Kommunikasjon Forum for data, biler og "duppeditter", samt annen kommunikasjon.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 25-10-15, 15:20   #1
zinatara
Bør lage seg en tittel selv
 
zinatara sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2011
Innlegg: 6.767
zinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelenzinatara er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Hvilket mobilabonnement til barn?

Nå har hele familien talkmore, jeg og mannen har vanlige abbonement med fri tale, sms og datapakke, mens ungene har kontantkort.

Nå tenker jeg at hun som blir 11 skal få abbonement med datatrafikk. Tenker et med 1 gb i måneden må være nok. Men jeg vil helst ikke få noen sure overaskelser, sånn at hun kan bruke mer data enn hun har inkludert. Samtidig som jeg jo ikke vil at samtaler og sms ut skal være sperret dersom hun bruker opp data.

Jeg vet at Onecall jo har et sånt ctrl abbonement, men de har jo netcom-dekning og det fungerer dårlig her. Finnes det noe tilsvarende med telenor-dekning?

zinatara er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no