Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Hjem og utstyr

Walk-in closet

Hjem og utstyr Hus, hage, utstyr, design mm.

Svar
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 29-04-08, 07:46   #1
Stavangerjentå
Undrende
 
Stavangerjentå sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 95
Stavangerjentå er litt kul
Standard

Walk-in closet

Vi skal ha et lite garderoberom i nyhuset og jeg lurte på hva slags innredning dere andre med garderoberom har for å plassere mest mulig klær på en praktisk måte?

Vi hadde tenkt å bruke Pax skrog fra IKEA og så få foret disse inn, men nå viser det seg å være vanskelig å få tak i en handyman som gidder å ta på seg denne jobben. Vurderer derfor blant annet å bruke møbelsnekkere for å sette opp en innredning i hvitkalket eik. Trenger derfor noen innspill på hvordan gardroberommene ser ut i virkeligheten og ikke bare drømmebildene fra Lango osv.

Stavangerjentå er ikke aktiv   Svar med sitat
Gammel 29-04-08, 08:08   #2
Knerten
lykkelig
 
Knerten sin avatar
 
Medlem siden: Aug 2007
Innlegg: 2.411
Blogginnlegg: 43
Knerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelenKnerten er et glitrende lys på stjernehimmelen
Standard

Sv: Walk-in closet

Vi har et lite walk-in-closet. På venstre side når man kommer inn er det to 60 cm Pax stammer fra IKEA. Uten dører. Vi har da en hver.
På høyre side er det 2 stenger til å henge skjorter, kjoler osv. En høyt oppe (så høyt at jeg på 1,75 så vidt rekker opp, og en lengre ned (under skjortene til gemalen). I bunn her er det en skohylle til pensko.
Rett frem når man kommer inn er det et speil i full størrelse. Fra tak gulv til tak.
Døren inn er en skyvedør.

Rommet er vel rett over 1,20 dypt og 2,50 bredt tenker jeg. Jeg kan måle når jeg kommer hjem.

Knerten er ikke aktiv   Svar med sitat
Svar


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:59.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no