Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Kultur og underholdning > Glitterchicks film- og musikkforum

Kino med 1,5-åring?

Glitterchicks film- og musikkforum Film, tv-serier og musikk

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 27-03-09, 19:41   #1
Elise
Ute av drift
 
Elise sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 15.778
Elise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtid
Standard

Kino med 1,5-åring?

Har ei rolig liten tv-slave av en frøken på 1,5 år. Storesøstra er 4. Hun eldste så jeg ikke for meg at jeg kunne hatt med på kino før hun var langt over 3, så hun fikk sin første kinotur i høst.

Nå har det seg sånn at jeg har lyst til å dra på Disco-ormene, men jeg og gubben klarer ikke å bli enige om hvem som skal gå. Så da begynte jeg å tenke på om vi kanskje skulle dratt alle 4.

Har noen vært på kino med så små barn? Hun er veldig rolig av seg og kan sitte på fanget over lang tid, og kan også se på tv temmelig lenge når hun får lov. Eller er det bare tøysete engang å prøve? (Må ærlig innrømme at tanken hadde virket HELT fjern da eldste var 1,5 år, for da hadde jeg bare erfaring med unge som ikke kunne sitte stille.)

__________________
05 og 07
Elise er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 16:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no