Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Fritid og hobby

Skating

Fritid og hobby Favner alt som har med fritid og hobby å gjøre. Reiser, sport, kosmetikk, shopping og hobbyaktiviteter.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 05-10-09, 02:41   #1
Pelen
Bør lage seg en tittel selv
 
Pelen sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 21.960
Blogginnlegg: 293
Pelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme omPelen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Skating

Min sønn, 6 år, har en skateboard og han syns det er veldig gøy. Vi har i dag for første gangen vært inne på en skatebane med mange forskjellige vanskelighetsgrader og han frydet seg. I slutten var det litt for mange der, syntes han så da så vi mest på. Jeg syns at han er flink.

Nå trenger jeg hjelp med utrykk, hvilke forskjellige skateboards som finnes og hva de forskjellige brukes til. I tillegg så vil jeg gjerne vite ditt syn på skating. Her virker miljøet å være veldig bra. Det kom frem en gutt som viste min sønn litt. Før har jeg nok vært litt småskeptisk, men nå ser jeg at dette er barn/ungdommer som er veldig aktive og er gode kamerater.

Pelen er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 00:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no