Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon > Skravleforum

Assosiasjonslek

Skravleforum Forum for skravletråder. Forumet vil bli ryddet med jevnlige mellomrom og gamle tråder bli slettet. Innleggstelleren er ikke på her.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 30-12-09, 16:39   #1
Nabojenta
#1
 
Nabojenta sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 7.650
Blogginnlegg: 99
Nabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme omNabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme omNabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme omNabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme omNabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme omNabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme omNabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme omNabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme omNabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme omNabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme omNabojenta har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Assosiasjonslek

Hvordan leken er: Dersom jeg sier ordet mus, så kan det til slutt ende opp med assosiasjonen kaffetrakter. Hvordan? Når jeg tenker på ordet mus tenker jeg også på laptop, som får meg til å tenke på foreldreportalen, som får meg til å tenke på bloggorama, som får meg til å tenke på kaffestuggu, og det får meg til å tenke på kaffetrakter. Ergo: Mus = kaffetrakter!

Skal vi da prøve å resonere oss frem til assosiasjonen til ordet gullring?


Skal vi si at vi stopper på ord nummer 20?

__________________
Nabojenta er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 17:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no