Gå tilbake   Foreldreportalen > FPForum > Generell diskusjon

Kjøpe brukt iPod touch?

Generell diskusjon Forum for generell diskusjon av temaer som ikke passer inn under andre kategorier.

 
 
Trådverktøy Visningsmåter
Gammel 03-08-10, 20:25   #1
Serafin
Bør lage seg en tittel selv
 
Serafin sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2006
Innlegg: 9.489
Blogginnlegg: 219
Serafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de flesteSerafin er kulere enn de fleste
Standard

Kjøpe brukt iPod touch?

Er det dumt?

Storebror bruker våre iPhoner MYE til å spille, se i pekebøker, høre musikk osv. Såpass mye at han tapper batteriene på 1-2-3, og jeg er litt lei av å aldri ha tlf i fred.

Nå skal vi til Spania om 3 uker, og å kunne la han ha all musikk, spill og lydbøker på et sted, og som han kan betjene selv hadde vært supert.

Jeg har funnet en på finn.no, der de som selger bort rett borti gata her, mer eller mindre. 600 kr billigere enn ny (elkjøp sin nettpris) og med skinnetui, selges pga kjøp av iPhone.

Lurt eller dumt?

__________________
--
Bonusgutten 06
Storebror 07
Lillesøster 09
Serafin er ikke aktiv   Svar med sitat
 


Innleggsregler
Du kan ikke starte nye tråder
Du kan ikke skrive svar
Du kan ikke laste opp vedlegg
Du kan ikke endre dine innlegg

BB code is
[IMG] kode er
HTML kode er Av
Bytt forum


Alle klokkeslett er GMT +2. Klokken er nå 02:04.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Norsk: Lavkarbo.no | Selvrealisering.no
©2006 - 2015, Foreldreportalen.no