Vis enkelt innlegg
Gammel 01-06-08, 21:59   #10
Kanina
Sviiisj!!
 
Kanina sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Hvor: Enga
Innlegg: 13.057
Blogginnlegg: 841
Kanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtidKanina har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Jeg lurte på om naboen kunne vente med kantklipper'n

Opprinnelig lagt inn av MokkMokk, her.

Jeg hadde nok ikke fått meg til å spørre om sånt. Syns det er litt i overkant å forvente at naboene skal ta hensyn til mine barns soverutiner. Men jeg syns jo det er tufsete først å føye seg etter anmodningen din for så å sladre om det i etterkant.

spørsmålet må vel her være hvorvidt man kan spørre om en tjeneste som man ikke kan forvente. og jeg mener som sagt at det bør være ok å spørre, og ok å si nei. jeg hadde ikke hatt noen problemer med å føye meg etter et slikt ønske. vi drar ofte i parken og leker, i stedet for utenfor huset, hvis naboens babyer sover utenfor, selv om de ikke ber oss om det eller forventer det.

__________________

Kanina er ikke aktiv   Svar med sitat