Vis enkelt innlegg
Gammel 01-08-08, 21:03   #1
rajraj
*_*
 
rajraj sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2007
Hvor: Kjellerlemmen
Innlegg: 5.659
Blogginnlegg: 115
rajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de flesterajraj er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Hverdagsglamour?

Opprinnelig lagt inn av glitterchick, her.

Rød lebestift og en blomst i håret hjelper alltid på humøret. Da spiller det ingen rolle om skoene har hæler eller er utslitte converse.

Word. Sånn bortsett fra at jeg ikke kler rød lebestift, så det blir lipgloss med farge i steden. Og solpudder.

Også liker jeg å sette opp håret skikkelig, med tung, bred knute i nakken og bølgeføn i luggen. Selv om jeg har olabukse, t-skjorte og converse.

__________________
2007 2010

rajraj er ikke aktiv   Svar med sitat