Vis enkelt innlegg
Gammel 11-08-08, 17:16   #8
Misteri
Opp og ned
 
Misteri sin avatar
 
Medlem siden: Dec 2006
Innlegg: 8.767
Blogginnlegg: 407
Misteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt avMisteri har mye å være stolt av
Standard

Sv: Kjører som en idiot i 30 sonen

Opprinnelig lagt inn av Ingeborg, her.

En bekjent av meg trillet ei gammel barnevogn foran en slik råkjører. Det ble slutt på råkjøringa skal jeg si det.
Jeg har også ei sånn dame i nabolaget. Vet ikke helt hva jeg skal gjøre, syns det er utrolig ekkelt å ta opp slikt med naboer. :feig:

En lengre borte i gata sparket en ball forran en bil som råkjørte fast forbi flere ganger daglig. Hun fikk nesten juling av mannen som kjørte bilen.

Jeg hadde ikke hatt noen problemer med å ta det opp med han vist jeg nå hadde fått tak i han da. Noe som er umulig ser det ut til.

__________________
Misteri er ikke aktiv   Svar med sitat