Vis enkelt innlegg
Gammel 26-08-08, 23:35   #152
Mani
Helt vanlig
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 2.535
Blogginnlegg: 1
Mani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smartMani imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Abort eller ikke

Opprinnelig lagt inn av mkj, her.

egentlig er jeg litt sjokkert. Det virker som om 'brorparten' her inne er i mot selvbestemt abort. Trodde vi var kommet lenger enn det her til lands nå.

Jeg synes også personlig at det har blitt et vanskeligere tema etter at jeg selv har fått egne og ønskede barn. Men greier da å se bort fra det, og skjønne at selvbestemt abort er viktig, både for kvinnene og samfunnet.

Det virket på meg som om du leser litt og gjetter resten her. Det er ingen andre enn Skremmern som sier at hun er mot abort, men det må jo være rom for å kunne problematisere temaet selv om det er følsomt.

__________________
Mani er ikke aktiv   Svar med sitat