Sv: Stemmer du FrP?
Opprinnelig lagt inn av Senna, her.
Nei Frp er iallefall ikke noe jeg kunne ha stemt på.
Men jeg tror det er en del veldig godt voksne og pensjonister som stemmer Frp pga av innvandringspolitikken. (og det er vel ikke så mange på 60+ som holder seg her på FP)
Tja ... Det må da være flere enn pensjonistene som stemmer Frp? De er landes største parti på siste måling. (Link til en artikkel om målingen her.)
Jeg er enig med Ryli, en av grunnene til at Frp er så populære som de er skyldes at de kan love "gull og grønne" skoger uten å måtte ta konsekvensen av det. SV (som jeg stemte) er blitt mye mindre "rebellaktig" etter de kom i regjering. Synes også at Kristin Halvorsen har taklet det bra å gå fra opposisjon til regjering.
__________________
"The further a society drifts from the truth, the more it will hate those that speak it." - George Orwell
|