Vi er en familie på 5, og vi bruker mellom 700-1300 kr i uka på mat Handler på Rema100 å kjøper IKKE Nordfjord kjøtt Handler alt av mat for 5-7 dager hver gang jeg er der, og jeg har IKKE fryser... Så at studentene ikke er fornøyd med 630 kr i uka er ille... Det at det er dyrere å lage sunn mat til en kontra flere er jeg ikke helt enig i, men i verstefall kan man lage middag for flere dager i slengen, og sett i kjøleskapet da