Vis enkelt innlegg
Gammel 10-09-08, 09:40   #9
Honda
Type R ;)
 
Honda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Nord
Innlegg: 8.453
Honda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner tilHonda er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Lobber eller støvler når man har gått i 1 mnd

Opprinnelig lagt inn av sjuggerpløm, her.

Heller lobber enn støvler, men det beste er høye joggesko i goretex.

Enig.

Ja om man fant sånt til sånne smårollinger
Har vært over alt å meste av sko begynner på 26 grr.

Opprinnelig lagt inn av Isolde, her.

Han går ganske greit i de ja. Blir som sokker. De sitter stramt på foten og gir et vanntett lag mellom fotsålen og foten.

Vurderer å ta begge deler hjem en ettermiddag og prøve meg frem. Jeg har bare brukt lobbene selv og aldri synes han går noe dårlig med de.

Da ville jeg ha sagt at du ville at han skulle bruke de lobbene. men kanskje ha støvlene i bhg til en dag det regner masse?
Eller er hele lobben vanntett?

Snoopy hater og å gå i støvlene. For det om det ikke er noe spes store eller tunge.
Vurderer å prøve på henne sånne "våtmanns drakt" støvler.

Men aller helst kunne jeg ha tenkt meg å funnet vanntette fine sko til henne.

__________________
Honda som ikke kjører Honda bil for tiden men har Honda snøfres og gressklipper med Honda motor...
Honda er ikke aktiv   Svar med sitat