Tråd: Bil nummer 2
Vis enkelt innlegg
Gammel 15-09-08, 13:18   #4
Spoon
med mange baller i lufta
 
Spoon sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: I et grått hus i Trøndelag
Innlegg: 3.346
Blogginnlegg: 66
Spoon er virkelig godt liktSpoon er virkelig godt liktSpoon er virkelig godt liktSpoon er virkelig godt liktSpoon er virkelig godt liktSpoon er virkelig godt liktSpoon er virkelig godt liktSpoon er virkelig godt liktSpoon er virkelig godt liktSpoon er virkelig godt likt
Standard

Sv: Bil nummer 2

Vi har en Multitech til snart treåringen nå, og hun har god plass i den synes jeg. Men jeg tviler på om den får plass i en Yaris? Har også en Besafe Izi kid kombi, men vi må vel sjekke om den går inn. Lillesøster MÅ sitte bakovervendt i bil nummer to, storesøster kan jo sitte i beltestol.

(Ser for meg at lillesøster sitter i bakovervendtstol BAK passasjersetet. Det blir vel verre å få inn noe sånt bak førersetet.)

Bilen vil nok ikke bli brukt til kjøring av begge barna i bakovervendte stoler før neste sommer, og da er jo storesøster 3,5 år.



Er Corolla verso større enn Avensis? :grønn:

Vi har vel i utgangspunktet tenkt å bruke rundt 150 - 200 000 på en bil nummer to. Kanskje.

__________________
Storesøster desember-05, Lillesøster april-08
Spoon er ikke aktiv   Svar med sitat