Vis enkelt innlegg
Gammel 28-11-06, 18:24   #2
TGM
drømmende
 
TGM sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 1.200
TGM imponerer mange og er sikkert smartTGM imponerer mange og er sikkert smartTGM imponerer mange og er sikkert smartTGM imponerer mange og er sikkert smartTGM imponerer mange og er sikkert smartTGM imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvordan åpner dere julegavene?

Jeg er oppvokst med en pakkeutdeler og at en og en pakke deles ut, og at hele gaveoppningsseansen tar laaaang tid.

Gubben sa alltid at han var vant til det han også, men da vi feiret jul sammen for første gang så oppdaget jeg at vi la forskjellig mening i det.
Han er vant til at alle får hver sin som de så åpner.

Når svigers har vært her har det til tider blitt så kaotisk at jeg overhodet ikke har oversikt over hva ungene har fått, langt mindre fra hvem.

Jeg håper virkelig vi kan gjøre det sånn som jeg er vant til selv om svigers skal hit i år. Ungene bryr seg mindre om det blir gjort på den ene eller andre måten.
For storebror ble det derimot litt i meste laget i fjor, han måtte ha dvd-pause. Etter å ha tittet litt var han klar for å åpne flere gaver.
Kanskje vi skal spare noen til 1. dag i år?

__________________

TGM er ikke aktiv   Svar med sitat