Vis enkelt innlegg
Gammel 30-11-08, 19:01   #11
Isolde
Øyboer
 
Isolde sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 12.914
Isolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt avIsolde har mye å være stolt av
Standard

Sv: Adventstid... snart Julaften

For meg er jula mest en lysfest i mørketiden. Er veldig glad for at det har kommet fine julekuler med lys inni til å ha i vinduet. Så da kan jeg ha noe i vinduet hvor alle andre har stjerner.

For meg er det ikke viktig å fokusere på hva kristne legger i å feire jul i hele tatt. De lærer om det i barnehagen ( lærer det selv vekk i barnehagen), på skolen og ellers i samfunnet. Og vi kan godt snakke om det når han blir større og jeg forteller gjerne. Men det er ikke derfor vi ferier jul.

Isolde er ikke aktiv   Svar med sitat