Vis enkelt innlegg
Gammel 30-11-08, 22:12   #18
HP
Administrator
 
HP sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Bergen
Innlegg: 13.966
Blogginnlegg: 6
HP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtidHP har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Er det lov å selge ting man lager selv her?

Opprinnelig lagt inn av Tjorven, her.

Nå vet jeg at jeg kupper tråden, men spørsmålet er i hvert fall relatert. Jeg strikker barnetøy som ungene er i ferd med å vokse ut av. Dette er brukt, selvfølgelig.

Har jeg ikke lov til å selge det heller? Jeg kan ikke helt se den store forskjellen på å selge det og annet brukt barnetøy.

Hvis det er lov, hvorfor er det ikke lov til å selge nytt, hjemmelaget barnetøy?

Se svaret mitt. Hvis det er laget for å selges så er det ikke uten videre lov å selge det her. Salg av brukt, eller om det er 1 plagg du ikke rakk å bruke selv så er det OK.

HP er ikke aktiv   Svar med sitat