Vis enkelt innlegg
Gammel 07-12-08, 20:00   #140
Jessica
Pauset
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: for mye skog her... vil ut mot havet
Innlegg: 6.122
Blogginnlegg: 361
Jessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtidJessica har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hvor langt skal man gå for å være livssynsnøytral i skolen

Opprinnelig lagt inn av alfaCharlie, her.

:gjentar meg selv til deg kjedsommelige:

Problemet er ikke at noen tror. Det er en Fin Ting™. Problemet er at man ikke blir respektert på et likeverdig nivå i disse situasjonene hvis man ikke tror. (Og så synes jeg du leser mye vrangvilje der det ikke er noe, Jessica. Eller at du bare tror (pun not intended) verre om andre (oss) enn de (vi) fortjener.)

Kanskje det...

Apropos "enkelte" så hva mener du jeg i så fall skal skrive? Gå til angrep på med nick på de som har sagt noe om... osv.

Jessica er ikke aktiv   Svar med sitat