Sv: Enkelte folk har lite vett
Opprinnelig lagt inn av Iset, her.
Næsj, hadde det vært på NM hadde hele tråden vært full av "åh guud du er så dårlig mor azz, håper barneværnet tar fra deg kidza" og lignende.
Det beste er diskusjoner med personer som ikke tørr å stå frem med nick .
Det positive med denne diskusjonen er at jeg har fått noen gode innspill, både på godt og vondt Ser jeg damen igjen(noe jeg gjør) og hun gjør det samme så skal jeg si i fra.
Og for de som nevner stress så er i alle fall det i mine øyne en syltynn unnskyldning, blir man virkelig så stresset av å gå tom for røyk? At man ikke tar seg bryet med å skrape alle vinduene fri for is(dårlig sikt, glatt føre..) og bare plasserer barnet i forsetet uten noe sikring?
Hvis man er så opptatt av å ikke ha NM-tendenser her så bør man kanskje også tenke over hva man selv skriver i denne diskusjonen 
__________________
I valg mellom falske venner og åpne fiender har jeg alltid foretrukket det siste - Bjørnstjerne Bjørnson
Mamma til poden 05 og prinsessen 11.
|