Sv: Avsporing: Er et lovbrudd et lovbrudd?
Iset - er det strengt tatt forbudt å laste ned en episode av Lost? Eller av en serie som ikke går på norsk tv? Jeg blir ikke helt klok på den loven der.
Ellers - det er stor forskjell på hva jeg mener om ulike former for lovbrudd, og også om viktigheten av at de opphører. Jeg er langt mer interessert i å få slutt på incest enn på fildeling. Og jeg synes familievold ser ut til å være omtrent like vanskelig å få gjort noe med som fildeling og det er galt i mine øyne.
Selv er jeg passe lovlydig tror jeg. Det betyr at jeg aldri kjører i fylla, jeg slår ikke og jeg har aldri med mer vin hjem fra ferie enn jeg har lov til. (Ihvertfall ikke etter at jeg fant ut at det er tre liter vin eller sprit og ikke i tillegg til. )
Men jeg har Vuze og er ikke redd for å bruke det. Jeg kjører også tidvis noe fortere enn det som er skiltet at man skal. :deler:
|