Vis enkelt innlegg
Gammel 27-12-08, 13:43   #62
Tito
I gapestokken
 
Tito sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2008
Hvor: Oslo
Innlegg: 1.471
Tito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smartTito imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Hvor mye og hva drikker du i julen?

1) Kjøper du inn til både jul og nyttår samtidig? I år har vi i hvert fall gjort det. Har kjøpt en treliters-dunk med rødvin, og en Baileys.

2) Hva drikker du i løpet av jula? Det har for det meste gått i Pepsi Max og vann. Har vel tatt totalt to glass vin i julen og ikke noe baileys foreløpig. Har ikke hatt alkohol til maten, ikke pga spesielle regler med alkohol foran barn, heller fordi det er lettere å bare drikke brus. Får ikke slappet av med et glass med vin til maten når man har fire barn å ta seg av, og i tillegg er vertskapet. Har heller tatt et glass på kvelden etter barnas leggetid.

3) Har du selskap i jula hvor du står for drikkevarene? Ja, vi står for alt når vi får besøk. Men det blir stort sett kun servert brus da.

__________________
A mother who radiates self-love and acceptance actually vaccinates her daughter against low self-esteem.
- Naomi Wolf
Tito er ikke aktiv   Svar med sitat