Vis enkelt innlegg
Gammel 02-01-09, 15:48   #9
Skilpadda
flisespikker
 
Skilpadda sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 35.631
Blogginnlegg: 675
Skilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme omSkilpadda har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Stolthet og fordom

Opprinnelig lagt inn av Thinkerbell, her.

Og Siri: Jeg valgte avatar uten å vite at det fantes andre med så god smak. Kan det tilgis eller er det "bad form" her inne?

Det er ikke "bad form" i den forstand at det er uhøflig, men jeg er enig med Nenne i at det er litt forvirrende. Særlig når man er ny er det mye greiere å velge en ny avatar å etablere seg med enn å bli blandet sammen med en annen bruker til stadighet. Vil du fryktelig gjerne ha Modesty, så kanskje du kan finne et fargebilde for å gjøre dere mer forskjellige?

__________________
Skilpadda (mars 1970) og Datteren (des. 2002)
Men are from Earth. Women are from Earth. Deal with it.
Skilpadda er ikke aktiv   Svar med sitat