Vis enkelt innlegg
Gammel 14-01-09, 01:09   #55
Bergensis
Ventar stadig på vår
 
Bergensis sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 9.778
Bergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt avBergensis har mye å være stolt av
Standard

Sv: Reklamere på fadderbarn?

Ville det vore verre eller betre om det var kontinentet som vart feil i forhold til valga som me fekk mulighet til å gjere? At me td. valgte Asia og fekk eit barn frå Afrika? "Vil ikkje ha barn frå Afrika, vil hjelpe dei søte eg såg på ferie i Thailand!" (for ordens skuld; me har fadderbarn frå Sør Amerika)

Dess meir eg tenker på det, dess rarare blir det at Plan i det heile gir oss mulighet til å velge det eine framfor det andre, både i forhold til kjønn og i forhold til verdensdel.

__________________
Bergensis
Bergensis er ikke aktiv   Svar med sitat