Tråd: Roma
Vis enkelt innlegg
Gammel 19-01-09, 10:18   #6
Lykken
Nek er allrighte dyr
 
Lykken sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: nær Oslo
Innlegg: 11.770
Lykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtidLykken har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Roma

Jeg tror det kan være litt dyrt med hotellrom på sommeren, spesielt med god standard og sentralt. Men sjekk ut dette søket her:

http://www.hotellweb.no/?city=Rome&c...=&sortMethod=3

Vi bodde rett ved piazza Barberini, ikke langt fra spansketrappen og Fontana di Trevi, der det også er t-banestopp, det er veldig lett å komme seg rundt med banen. Roma er faktisk også en by det er lett å gå rundt i, hvis man liker gåturer, det er ikke såå store avstander. Men vi var der i februar, det er nok litt mer hett om sommeren. Vær obs på taxiene, vi ble lurt trill rundt, de er så fingernemme med veksling at man ikke skjønner noe før det er over.

__________________
Det er bedre å vere lita og tøff,
enn en stor bløff! (Jeg er begge deler!)

Gutt 2002 og jente 2005

Sist redigert av Lykken : 19-01-09 kl 13:15.
Lykken er ikke aktiv   Svar med sitat