Vis enkelt innlegg
Gammel 28-02-09, 00:40   #1
Karima
I tropene
 
Karima sin avatar
 
Medlem siden: Jun 2008
Innlegg: 2.497
Karima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt liktKarima er virkelig godt likt
Standard

Ujevn pigmentering etter graviditet - kommet for å bli?

Konsekvent bruk av faktor 50, caps og digre solbriller til tross, høygraviditet på våren etterlot meg med noen fæle skjolder i ansiktet, særlig i pannen og på kinnbeina. Flekkene bleknet i løpet av høsten, men det skulle i mer enn noen uker med spansk vintersol til for å bringe dem tilbake med full styrke.

Må jeg rett og slett holde ansiktet unna sola i framtida? Og er det overhodet noe jeg kan gjøre for å bli kvitt skjoldene/gjøre dem svakere? Kan jeg i det minste håpe at de blekner med tida?

__________________
Lillesøster mai-08
Storebror feb-05
Karima er ikke aktiv   Svar med sitat