Vis enkelt innlegg
Gammel 12-03-09, 20:31   #20
Eia
Permakulturell
 
Eia sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Telemark
Innlegg: 6.061
Blogginnlegg: 125
Eia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner tilEia er et navn som alle kjenner til
Standard

Sv: Fliser, panel eller tapet på badet?

Opprinnelig lagt inn av Salt, her.

Baderomspanel er på full vei tilbake i baderomstrendene nå, og spås å skulle holde seg lenge. Det finnes utrolig mye kult nå, som er veldig naturtro.




Naturen skal inn på badet, er trendene fremover.

OK - jeg er solgt. Tror jeg. Var innom Maxbo i dag, og den over, bare i, eller sammen med, enda lysere (111S Hvit) blir vårt panel på badet. Iflg. selgeren kan denne platen monteres rett på det isolert reisverket vi har nå, de har en (patentert) låsesystem mellom platene som gjør de vanntette. Det gjør også at de ser sømløse ut. Ca. kr 600,- pr. plate, som er 240 * 75(?) cm. Nå gjelder det å få overtalt nestsjefen.

__________________
"Vi leser for å vite at vi ikke er alene." C.S. Lewis
Eia er ikke aktiv   Svar med sitat