Vis enkelt innlegg
Gammel 16-05-09, 22:44   #2
Jålebeinet
med tunga på styret
 
Jålebeinet sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Innlegg: 5.139
Jålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de flesteJålebeinet er kulere enn de fleste
Standard

Sv: Dere som bor i oslo og bruker offentlig kommunikasjon

Søndag 17. mai kjøres det lørdagsrute på alle Oslolinjer, med forsterkninger om morgenen og tilpasninger under togene i sentrum.
Første avganger går som lørdag, deretter flere avganger fra ca. kl. 09. Alle linjer som pleier å kjøres lørdager, blir kjørt. Akershuslinjene (SL-linjene) kjører søndagsrute.

T-banen kjører 15 min. rute alt fra kl. 08. I formiddagsrushet kl. 09–11 kan det hende at noen tog ikke får med alle passasjerene.

Jålebeinet er ikke aktiv   Svar med sitat