Vis enkelt innlegg
Gammel 05-07-09, 21:01   #2
Elise
Ute av drift
 
Elise sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Innlegg: 15.784
Elise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtidElise har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Hyttekjøp - er det verdt det?

Opprinnelig lagt inn av Benzo, her.

Ja, det er verdt det. Vi kjøpte hytte for 2 år siden og blir bare mer og mer glad for at vi slo til. Hytta er ikke stor, men mye terrasse og 1 mål tomt. Vi bruker hytta mye, nesten hver helg, men det er ikke slik at vi ikke kan reise andre steder pga hytta. Kriteriene våre for kjøp av hytte var max 2 timer reisevei og nærme sjøen. Vi bruker 75min hjemmefra og vi rusler ned til stranda på 6-7 min. Perfekt.

Du syns ikke det er langt å bruke 6-7 minutter til stranda? Blir det til at dere tar "dagstur" med sekk, mat og det hele ned til stranda, eller tar dere svippturer ned bare for å duppe kroppen og? Vi har vært så utrolig bortskjemte med hytte med bare få meter til bryggen, så de 5 minuttene vi måtte bruke ned til stranda her virket litt langt. (10 minutter når 2-åringen skulle gå selv.)

__________________
05 og 07
Elise er ikke aktiv   Svar med sitat