Vis enkelt innlegg
Gammel 14-07-09, 10:45   #12
pippimamma
Bør lage seg en tittel selv
 
pippimamma sin avatar
 
Medlem siden: Feb 2007
Hvor: Østlandet
Innlegg: 2.500
pippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smartpippimamma imponerer mange og er sikkert smart
Standard

Sv: Sensodyne-reklamene

Hensikten med reklame er vel å få folks oppmerksomhet, gjøre de kjent med produktet sitt og gjerne få folk til å snakke om det etterpå. Ja, også vil de selge produktet sitt.

Sensodyne har jo til og med fått egen tråd på fp. Jeg tror jeg har fått med meg den reklamen, selv om jeg sjelden ser på tv og ihvertfall ikke gidder sitte stille i pausene. Det var sikkert da datteren kom med et høylydt "heerreguud, for en teit reklame".

pippimamma er ikke aktiv   Svar med sitat