Sv: Hva kan jeg sette i guttenes lekestue
Opprinnelig lagt inn av Malama, her.
Hvorfor ?
Vurdere å kjøpe dukke i ettårsgave til min sønn jeg. Lekekjøkken er jeg ganske sikker på han kunne hatt mye morro med. Ja, han er født med utovertiss, men det betyr ikke at han bare kan leke med snekkerbenk og verktøykasse. Pappa'n han kan da ta seg av baby (ham) og lage mat, så hvorfor kan ikke han leke det samme? OG spille fotball og leke med oppfinnergreier og verktøy og sånn. (Og får han ei søster noen gang, får hun tilsvarende "likestillingsutvalg" i leker)
Nettopp. Hassel elsker lekekjøkkenet vårt, og rapper Kløvers dukke og dukkevogn stadig vekk (han hadde fått eget hvis det ikke var for at hun gjerne deler).
Kjøkkenkrok hører liksom med i en lekestue, men den trenger jo ikke være rosa og "shabby sjiiiik". Skattekiste høres veldig fint ut. Og kanskje til og med en settekasse på veggen, til å stille ut småskattene i?
__________________
|