Vis enkelt innlegg
Gammel 03-01-07, 18:53   #3
Magica
søt
 
Magica sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Innlegg: 12.684
Magica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt avMagica har mye å være stolt av
Standard

Sv: Selvbilde og virkelighet

Jeg gløttet også på det programmet, selv om jeg hadde store fordommer etter å ha sett utallige reklamer for slanke-program.

Men dette var virkelig et bra program, og jeg er enig i at vi burde lært mer om hvordan vi skulle kle oss.

Selvbildet er merkelige greier. Kanskje vi skal bli flinkere å gi hverandre komplimenter? Jeg husker en gang på ungdomsskolen hvor noen tilfeldigvis sa til meg at jeg hadde så fin kropp. Jeg holdt nesten på å dåne og ble fullstendig forskrekka. JEG?

__________________
2001 - 2003 - 2014
Magica er ikke aktiv   Svar med sitat