Vis enkelt innlegg
Gammel 29-07-09, 10:15   #7
Sokk
trøtt
 
Sokk sin avatar
 
Medlem siden: Apr 2007
Innlegg: 2.449
Blogginnlegg: 12
Sokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt liktSokk er virkelig godt likt
Standard

Sv: Bestille BH fra Bravissimo

Hvordan er størrelsene hos Bravissimo i forhold til andre størrelser? Jeg fant et sånt size chart på en annen nettside som tilsa at europeiske og uk-størrelser ikke var det samme. F.eks. så var (eur) E = (uk) DD, og (eur) F = (uk) E og så videre, hvis jeg forstod det rett.

Når det står 34 F i en bh jeg har (Prima Donna), kan jeg regne med at en Bravissimo-bh i samme størrelse blir passe, eller vil bli cupstørrelsen feil?

Jeg synes i utgangspunktet det er vanskelig å bestille bh-er uten å prøve, for det er jo så mange feller å gå i.

__________________
04 07

Du kan klare hva som helst
For du er suveren
Sokk er ikke aktiv   Svar med sitat