Vis enkelt innlegg
Gammel 04-09-09, 08:26   #113
Pepper Lemon
Peppy!
 
Pepper Lemon sin avatar
 
Medlem siden: Oct 2006
Hvor: Oslo
Innlegg: 10.665
Blogginnlegg: 253
Pepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme omPepper Lemon har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Likte du å gå gravid?

Enkelte elementer ved å være gravid elsket jeg. Som magen som vokste, det syntes jeg var kjempegøy. De synlige endringene ved kroppen generelt var spennende, som synlige blodårer, puppene som vokste, en annen rundhet i ansiktet osv. Fascinerende å følge med på. Og sparkene var fint, og følelsen av å knytte seg til barnet. Jeg merket ikke noe til det andre kaller hormonhelvetet, og det gjorde nok ting enklere. Næh, det var mye jeg likte.

Men på den negative siden? Oh, mye fælt. Komplisert svangerskap, med fryktelig mye skumle inngrep og sånt. Og mye fysiske smerter. Og jeg var skrekkelig redd i lange perioder. Og så var det belastende å ligge i 24 uker (!). Så jeg er veldig glad jeg ikke skal gjøre det igjen.

Pepper Lemon er ikke aktiv   Svar med sitat