Vis enkelt innlegg
Gammel 26-09-06, 15:04   #14
kisha
Tar en fot av gangen
 
kisha sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Havørnbyen
Innlegg: 7.983
kisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de flestekisha er kulere enn de fleste
Standard

Opprinnelig lagt inn av Skilpadda, her.

Ett av problemene er at hvis noen sender deg privat e-post på jobben din, så er jo dette privat for avsenderen, ikke bare for deg. Arbeidsgiveren din har ikke noe med å lese din private post. Selv om de eventuelt har regler om at du ikke har adgang til å sende eller motta privat post på jobbsystemet.

Selv om arbeidsgiveren din eier telefonen du snakker i, så "eier" de ikke telefonsamtalene dine, de har ikke lov til f.eks. å ta dem opp på bånd og bruke dem til hva de har lyst til ved en senere anledning.

Signerer denne, jeg.

__________________
Tenk positivt.
kisha er ikke aktiv   Svar med sitat