Vis enkelt innlegg
Gammel 23-09-09, 09:12   #5
gullet
stille
 
gullet sin avatar
 
Medlem siden: Sep 2006
Hvor: Tønsberg
Innlegg: 10.937
gullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme omgullet har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Kjøkkengulv; gummi, linoleum eller annet?

Linoleum er utrolig slitesterkt og flott, og de er ikke helt "ensfarget", men litt spettete og det betyr at støv og smuler ikke synes for godt. Dvs dersom du ikke velger det helt mørkt.
Jeg synes i tillegg at det er godt å gå på, det er ikke fullt så "plastic" som vinylgulvet.
Laminat på kjøkkenet er litt dristig i forhold til vannsøl, det buler fort i skjøtene.

Ellers er jeg veldig svak for gummigulvet det er godt å gå på, men jeg vet at vaskehjelpen ikke er spesielt glad i det fordi det er vanskelig å vaske(med de opphøyde rundingene på). Men det hjelper å sette det inn med polish, da blir det "glattere".

Jeg tror kanskje jeg ville valgt å ha det samme gulvet på kjøkkenet som i gangen siden det allerede er et skille mellom stue og kjøkken.

__________________
Gullet -63, M -87, W - 01. lille E -03
gullet er ikke aktiv   Svar med sitat