Vis enkelt innlegg
Gammel 20-10-09, 13:38   #10
noen
This is normal!
 
noen sin avatar
 
Medlem siden: Nov 2007
Hvor: Utenfor Sverige
Innlegg: 10.438
Blogginnlegg: 129
noen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme omnoen har et rykte de fleste bare kan drømme om
Standard

Sv: Julelys, på hus, trær og busker

Opprinnelig lagt inn av Didjeridust, her.

Personleg smak:
Ikkjeblinkande kvite ljos i eit tre eller stor busk er fint.
Noko særleg meir enn det og blinking og/eller masse fargar får raskt stempelet "Smaklaust!" og/eller "Fytterakker'n!" hjå underteikna.
Eg er vel gamaldags, eg...likar og best låvenisse-stilen framfor den amerikanifiserte "CocaCola"-nissen. (Føler det er ein Poll i emning her...)

Der skrev visst du det jeg tenkte (bortsett fra at jeg vil ha begrensninger på fjøsnissene også). Maks noen hvite lys i en busk. Jeg tror ikke jeg hadde blitt begeistret for å se naboens blinkende nisse og barnekor utenfor kjøkkenvinduet i flere uker. Jeg liker bedre den litt stille og ikke så overglitrende julen, jeg.

Heller ett stearinlys i vinduskarmen enn ti blinkende reinsdyr på taket!

__________________
There is a crack in everything. That's how the light gets in. (Leonard Cohen, 1992)
noen er ikke aktiv   Svar med sitat