Tråd: Ny Touran
Vis enkelt innlegg
Gammel 26-10-09, 08:28   #27
Mauser
Frafallen
 
Mauser sin avatar
 
Medlem siden: Mar 2008
Innlegg: 5.288
Mauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtidMauser har en fantastisk fremtid
Standard

Sv: Ny Touran

Opprinnelig lagt inn av Dani, her.

Det er merket det står på. Så fort man setter seg i en Scoda har den vel tapt seg ca halvparten i verdi. Volvo holder seg ganske bra, og samme med VW selv om den ikke er like god.

Nye og nesten nye Skoda holder seg like bra i verdi som resten av VW-familien, og har gjennomgående bedre kvalitet (nyere fabrikker med høy grad av robotisering = veldig jevn produksjon). Siden Skoda koster mndre enn tilsvarende modeller av VW og Audi, blir det faktiske kronebeløpet man taper i verdifall per måned også lavere.

Dersom jeg skulle kjøpe ny bil nå ville jeg absolutt ha sjekket ut Skoda Superb stasjonsvogn.

__________________
You can't trust girls. When I get a girlfriend I am not going to tell her where I live or work.
Mauser er ikke aktiv   Svar med sitat