Vis enkelt innlegg
Gammel 02-11-09, 20:04   #16
Musemus
<3
 
Musemus sin avatar
 
Medlem siden: Jan 2008
Innlegg: 6.907
Musemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt liktMusemus er virkelig godt likt
Standard

Sv: Barnehagen legger teppe over vogna!

Jeg syns det blir frekt å henge en lapp på vogna, altså.
I dag kom jeg litt før enn jeg pleier - og da sov hun ennå i vogna. Med teppe. Sa fra med én gang at jeg har gitt beskjed flere ganger at hun IKKE skal ha teppe. Den ansatte jeg snakka med hadde ikke hørt at snuppa ikke skal sove med teppe, så hun unnskyldte seg... Men altså - de må da snakke sammen?? Skal ta opp med ped.leder at de må nå ut til alle ansatte/vikarer, ellers har dette ingen hensikt.
(Hun hadde forresten myggnettingen, men den var krølla sammen ved der kalesjen starter?!)

At hun i tillegg sov etter et visst klokkeslett de har fått beskjed om at hun skal vekkes, prøver jeg å overse akkurat nå.

__________________
Storesøster 08
Lillebror 11

Musemus er ikke aktiv   Svar med sitat